switcheroo
  1. Vertrek naar East Lansingop za 7 dec
  1. Reis overzicht
  2. Checkout
back
Ann Arbor naar East LansingHeenreis op za. 7 dec. 2019
East Lansing naar Ann ArborTerug op
Herstel alle filters
Reis methode
busBussenvan € 8
  • Greyhoundenkel€ 8
trainTreinenvan € 24
  • Amtrakenkel€ 24
multiMeerdere transport methodenvan € 30
  • Amtrakenkel€ 30
Resetten
Tijd
za. 00:00zo. 00:00
Resetten
Stations
Vertrek
Resetten
Aankomst
Resetten
Voorzieningen
    AircoAirco
    Extra BeenruimteExtra Beenruimte
    LoyaliteitsprogrammaLoyaliteitsprogramma
    SnacksSnacks
    StopcontactenStopcontacten
    ToiletToilet
Meer
Resetten
7 reizen van de 7 weergegeven
Bus
€ 7,22
17:10
325 Depot St - Amtrak Station
18:45
Train Station - 1240 S Harrison Rd E
Greyhound
Greyhound
1h 35m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 8,12
10:30
325 Depot St - Amtrak Station
12:05
Train Station - 1240 S Harrison Rd E
Greyhound
Greyhound
1h 35m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 9,92
10:30
325 Depot St - Amtrak Station
12:15
CATA Transportation Center
Lansing, MI
Greyhound
Greyhound
1h 45m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 9,02
17:10
325 Depot St - Amtrak Station
18:55
CATA Transportation Center
Lansing, MI
Greyhound
Greyhound
1h 45m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
Trein
€ 29,77
07:20
325 Depot St - Amtrak Station
13:10
Train Station - 1240 S Harrison Rd E
Amtrak
Amtrak
5h 50m
Details
Toon Details
1 overstap
Trein
€ 23,91
11:17
325 Depot St - Amtrak Station
20:42
Train Station - 1240 S Harrison Rd E
Amtrak
Amtrak
9h 25m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
Trein
€ 36,99
19:06
325 Depot St - Amtrak Station
00:30+1Komt aan op zo. 8 dec. 2019
Train Station - 1240 S Harrison Rd E
Amtrak
Amtrak
5h 24m
Details
Toon Details
1 overstap
Neem contact op met ons ondersteuningsteam