switcheroo
  1. Vertrek naar Naples
  1. Reis overzicht
  2. Checkout
back
Bari naar NaplesHeenreis op wo. 16 okt. 2019
Naples naar BariTerug op
Herstel alle filters
Reis methode
busBussenvan € 4
  • FlixBusenkel€ 4
  • Marinoenkel€ 8
  • Sitaenkel€ 12
Resetten
Tijd
wo. 00:00do. 00:00
Resetten
Stations
Vertrek
Meer
Resetten
Aankomst
Resetten
Voorzieningen
    AircoAirco
    DrankserviceDrankservice
    Extra BeenruimteExtra Beenruimte
    MaaltijdserviceMaaltijdservice
    Satelliet TVSatelliet TV
    StopcontactenStopcontacten
Meer
Resetten
10 reizen van de 23 weergegeven
Bus
€ 8,00
06:30
Via Giuseppe Capruzzi 178
09:30
Corso Arnaldo Lucci 156
Marino
Marino
3h 0m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 10,00
07:30
Via Giuseppe Capruzzi 178
10:30
Corso Arnaldo Lucci 156
Marino
Marino
3h 0m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 8,00
10:55
Via Giuseppe Capruzzi 178
13:55
Corso Arnaldo Lucci 156
Marino
Marino
3h 0m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 3,99
15:45
Via Giuseppe Capruzzi 178
19:05
Corso Arnaldo Lucci 156
FlixBus
FlixBus
3h 20m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 8,00
09:35
Via Giuseppe Capruzzi 178
12:40
Corso Arnaldo Lucci 156
Marino
Marino
3h 5m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 8,00
14:20
Bari Central Train Station (Via Capruzzi)
17:20
Corso Arnaldo Lucci 156
Marino
Marino
3h 0m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 8,00
17:30
Bari Central Train Station (Via Capruzzi)
20:30
Corso Arnaldo Lucci 156
Marino
Marino
3h 0m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 13,99
05:15
Via Giuseppe Capruzzi 178
08:35
Corso Arnaldo Lucci 156
FlixBus
FlixBus
3h 20m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 8,00
10:40
Banca Popolare di
13:55
Corso Arnaldo Lucci 156
Marino
Marino
3h 15m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 12,00
17:15
Bari Central Train Station (Via Capruzzi)
20:20
Naples Ferraris Stazione Vesuviana
Sita
Sita
3h 5m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Neem contact op met ons ondersteuningsteam