switcheroo
  1. Vertrek naar Norfolk
  1. Reis overzicht
  2. Checkout
back
Boston naar NorfolkHeenreis op di. 22 okt. 2019
Norfolk naar BostonTerug op
Herstel alle filters
Reis methode
busBussenvan € 97
  • Greyhoundenkel€ 97
trainTreinenvan € 216
  • Amtrak Northeast Regionalenkel€ 216
multiMeerdere transport methodenvan € 216
  • Amtrakenkel€ 216
Resetten
Tijd
di. 00:00wo. 00:00
Resetten
Stations
Vertrek
Resetten
Aankomst
Resetten
Voorzieningen
    AircoAirco
    Extra BeenruimteExtra Beenruimte
    LoyaliteitsprogrammaLoyaliteitsprogramma
    SnacksSnacks
    StopcontactenStopcontacten
    ToiletToilet
Meer
Resetten
7 reizen van de 7 weergegeven
Bus
€ 96,10
14:30
South Station Bus Terminal
04:40+1Komt aan op wo. 23 okt. 2019
Bus Terminal - 701 Monticello Ave
Greyhound
Greyhound
14h 10m
Details
Toon Details
1 overstap
Trein
€ 215,77
06:15
Back Bay Station - 145 Dartmouth St
19:04
280 Park Ave, Harbor Park, lot D
Amtrak Northeast Regional
Amtrak Northeast Regional
12h 49m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Trein
€ 215,77
06:10
South Station
19:04
280 Park Ave, Harbor Park, lot D
Amtrak Northeast Regional
Amtrak Northeast Regional
12h 54m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 100,63
19:00
South Station Bus Terminal
11:40+1Komt aan op wo. 23 okt. 2019
Bus Terminal - 701 Monticello Ave
Greyhound
Greyhound
16h 40m
Details
Toon Details
2 x overstappen
Bus
€ 99,72
20:00
South Station Bus Terminal
16:45+1Komt aan op wo. 23 okt. 2019
Bus Terminal - 701 Monticello Ave
Greyhound
Greyhound
20h 45m
Details
Toon Details
2 x overstappen
Bus
Trein
€ 215,77
21:36
Back Bay Station - 145 Dartmouth St
12:25+1Komt aan op wo. 23 okt. 2019
280 Park Ave, Harbor Park, lot D
Amtrak
Amtrak
14h 49m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
Trein
€ 215,77
21:30
South Station
12:25+1Komt aan op wo. 23 okt. 2019
280 Park Ave, Harbor Park, lot D
Amtrak
Amtrak
14h 55m
Details
Toon Details
1 overstap
Neem contact op met ons ondersteuningsteam