switcheroo
  1. Vertrek naar Milwaukee
  1. Reis overzicht
  2. Checkout
back
Chicago naar MilwaukeeHeenreis op za. 19 okt. 2019
Milwaukee naar ChicagoTerug op
Herstel alle filters
Reis methode
busBussenvan US$ 10
  • GreyhoundenkelUS$ 10
  • MegabusenkelUS$ 12
trainTreinenvan US$ 25
  • Amtrak HiawathaenkelUS$ 25
Resetten
Tijd
za. 00:00zo. 00:00
Resetten
Stations
Vertrek
Resetten
Aankomst
Resetten
Voorzieningen
    AircoAirco
    Extra BeenruimteExtra Beenruimte
    FilmFilm
    GroencertificaatGroencertificaat
    LoyaliteitsprogrammaLoyaliteitsprogramma
    StopcontactenStopcontacten
Meer
Resetten
10 reizen van de 24 weergegeven
Trein
US$ 25,00
15:15
Union Station - 225 S Canal St
16:28
Airport - 5601 S 6th St
Amtrak Hiawatha
Amtrak Hiawatha
1h 13m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Trein
US$ 25,00
15:15
Union Station - 225 S Canal St
16:44
Intermodal Station - 433 W ST Paul Ave
Amtrak Hiawatha
Amtrak Hiawatha
1h 29m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
US$ 17,00
15:40
Bus Station - 630 W Harrison St
18:20
Intermodal Station - 433 W ST Paul Ave
Greyhound
Greyhound
2h 40m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Trein
US$ 25,00
17:08
Union Station - 225 S Canal St
18:27
Airport - 5601 S 6th St
Amtrak Hiawatha
Amtrak Hiawatha
1h 19m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
US$ 11,99
21:45
W Polk St. btwn S Clinton St and S Canal St
23:30
Intermodal Station - 433 W ST Paul Ave
Megabus
Megabus
1h 45m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
US$ 11,00
17:00
Bus Station - 630 W Harrison St
18:55
Intermodal Station - 433 W ST Paul Ave
Greyhound
Greyhound
1h 55m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Trein
US$ 25,00
20:05
Union Station - 225 S Canal St
21:18
Airport - 5601 S 6th St
Amtrak Hiawatha
Amtrak Hiawatha
1h 13m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
US$ 15,00
21:55
Bus Station - 630 W Harrison St
23:40
Intermodal Station - 433 W ST Paul Ave
Greyhound
Greyhound
1h 45m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Trein
US$ 25,00
17:08
Union Station - 225 S Canal St
18:45
Intermodal Station - 433 W ST Paul Ave
Amtrak Hiawatha
Amtrak Hiawatha
1h 37m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
US$ 11,00
16:20
5800 N Cumberland Ave
18:20
Intermodal Station - 433 W ST Paul Ave
Greyhound
Greyhound
2h 0m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Neem contact op met ons ondersteuningsteam