switcheroo
  1. Vertrek naar Berlinop vr 13 dec
  1. Reis overzicht
  2. Checkout
back
Eindhoven naar BerlinHeenreis op vr. 13 dec. 2019
Berlin naar EindhovenTerug op
Herstel alle filters
Reis methode
busBussenvan € 33
  • FlixBusenkel€ 33
Resetten
Tijd
vr. 00:00za. 00:00
Resetten
Stations
Vertrek
Resetten
Aankomst
Meer
Resetten
Voorzieningen
    AircoAirco
    DrankserviceDrankservice
    Extra BeenruimteExtra Beenruimte
    MaaltijdserviceMaaltijdservice
    StopcontactenStopcontacten
    ToiletToilet
Meer
Resetten
10 reizen van de 10 weergegeven
Bus
€ 32,99
23:15
Stationsweg
08:25+1Komt aan op za. 14 dec. 2019
Central Bus Station
FlixBus
FlixBus
9h 10m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 59,98
12:55
Stationsweg
21:45
Train Station (tief)
FlixBus
FlixBus
8h 50m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 59,98
12:55
Stationsweg
21:26
Berlin-Spandau
FlixBus
FlixBus
8h 31m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 59,98
12:55
Stationsweg
21:53
Berlin Südkreuz
FlixBus
FlixBus
8h 58m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 39,89
08:50
Stationsweg
20:50
Central Bus Station
FlixBus
FlixBus
12h 0m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 39,89
14:50
Stationsweg
03:25+1Komt aan op za. 14 dec. 2019
Südkreuz
FlixBus
FlixBus
12h 35m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 39,89
14:50
Stationsweg
03:05+1Komt aan op za. 14 dec. 2019
Central Bus Station
FlixBus
FlixBus
12h 15m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 41,98
17:35
Stationsweg
06:15+1Komt aan op za. 14 dec. 2019
Central Bus Station
FlixBus
FlixBus
12h 40m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 41,98
17:35
Stationsweg
05:55+1Komt aan op za. 14 dec. 2019
Berlin Wannsee
FlixBus
FlixBus
12h 20m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 44,98
05:30
Stationsweg
19:35
Central Bus Station
FlixBus
FlixBus
14h 5m
Details
Toon Details
1 overstap
Neem contact op met ons ondersteuningsteam