switcheroo
  1. Vertrek naar Nice
  1. Reis overzicht
  2. Checkout
back
Genoa naar NiceHeenreis op do. 24 okt. 2019
Nice naar GenoaTerug op
Herstel alle filters
Reis methode
busBussenvan € 7
  • FlixBusenkel€ 7
  • Ouibusenkel€ 7
Resetten
Tijd
do. 00:00vr. 00:00
Resetten
Stations
Vertrek
Resetten
Aankomst
Resetten
Voorzieningen
    AircoAirco
    DrankserviceDrankservice
    Extra BeenruimteExtra Beenruimte
    GroencertificaatGroencertificaat
    MaaltijdserviceMaaltijdservice
    StopcontactenStopcontacten
Meer
Resetten
10 reizen van de 12 weergegeven
Bus
€ 6,99
12:55
Via Fanti d'Italia
15:35
Terminal 1 - Aéroport Nice Côte d'Azur
Ouibus
Ouibus
2h 40m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 6,99
15:10
Via Fanti d'Italia
17:55
Bus Station
FlixBus
FlixBus
2h 45m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 6,99
06:50
Via Fanti d'Italia
09:35
Aéroport Terminal 2
FlixBus
FlixBus
2h 45m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 8,99
09:50
Via Fanti d'Italia
13:15
Aéroport Terminal 2
FlixBus
FlixBus
3h 25m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 18,99
11:30
Via Fanti d'Italia
14:40
Terminal 1 - Aéroport Nice Côte d'Azur
Ouibus
Ouibus
3h 10m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 8,99
13:10
Via Fanti d'Italia
16:25
Bus Station
FlixBus
FlixBus
3h 15m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 14,99
16:15
Via Fanti d'Italia
18:45
Bus Station
FlixBus
FlixBus
2h 30m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 12,99
16:15
Via Fanti d'Italia
19:20
Aéroport Terminal 2
FlixBus
FlixBus
3h 5m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 14,99
13:25
Via Fanti d'Italia
16:15
Aéroport Terminal 2
FlixBus
FlixBus
2h 50m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 8,99
13:10
Via Fanti d'Italia
17:15
Terminal 1 - Aéroport Nice Côte d'Azur
FlixBus
FlixBus
4h 5m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Neem contact op met ons ondersteuningsteam