switcheroo
  1. Vertrek naar Bostonop za 22 feb
  1. Reis overzicht
  2. Checkout
back
Hartford naar BostonHeenreis op za. 22 feb. 2020
Boston naar HartfordTerug op
Herstel alle filters
Reis methode
Bussenvan € 14
  • Go Busesenkel€ 17
  • Greyhoundenkel€ 15
  • Peter Pan Linesenkel€ 14
Treinenvan € 60
  • Amtrakenkel€ 60
Resetten
Tijd
za. 00:00zo. 00:00
Resetten
Stations
Vertrek
Resetten
Aankomst
Resetten
Voorzieningen
    AircoAirco
    Extra BeenruimteExtra Beenruimte
    Gratis WaterGratis Water
    GroencertificaatGroencertificaat
    LoyaliteitsprogrammaLoyaliteitsprogramma
    SnacksSnacks
Meer
Resetten
10 reizen van de 12 weergegeven
Bus
€ 13,89
18:15
Union Station - 1 Union Pl
20:45
South Station Bus Terminal
Peter Pan Lines
Peter Pan Lines
2h 30m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Instappen per mobiel
Bus
€ 13,89
20:45
Union Station - 1 Union Pl
23:05
South Station Bus Terminal
Peter Pan Lines
Peter Pan Lines
2h 20m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Instappen per mobiel
Bus
€ 14,82
21:55
Union Station - 1 Union Pl
23:45
South Station Bus Terminal
Greyhound
Greyhound
1h 50m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 17,60
22:45
Union Station - 1 Union Pl
00:35+1Komt aan op zo. 23 feb. 2020
South Station Bus Terminal
Greyhound
Greyhound
1h 50m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Trein
€ 71,33
15:27
Union Station - 1 Union Pl
21:18
South Station
Amtrak
Amtrak
5h 51m
Details
Toon Details
1 overstap
Instappen per mobiel
Bus
€ 16,67
15:30
Morgan St Garage - Columbus Blvd btwn Morgan St and Talcott St
17:15
Alewife Bus Station
Cambridge, MA
Go Buses
Go Buses
1h 45m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Instappen per mobiel
Bus
€ 24,08
21:40
Union Station - 1 Union Pl
23:30
South Station Bus Terminal
Greyhound
Greyhound
1h 50m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Trein
€ 63,92
18:05
Union Station - 1 Union Pl
23:26
South Station
Amtrak
Amtrak
5h 21m
Details
Toon Details
1 overstap
Instappen per mobiel
Trein
€ 71,33
15:27
Union Station - 1 Union Pl
21:13
Back Bay Station - 145 Dartmouth St
Amtrak
Amtrak
5h 46m
Details
Toon Details
1 overstap
Instappen per mobiel
Trein
€ 63,92
18:05
Union Station - 1 Union Pl
23:20
Back Bay Station - 145 Dartmouth St
Amtrak
Amtrak
5h 15m
Details
Toon Details
1 overstap
Instappen per mobiel
Neem contact op met ons ondersteuningsteam