switcheroo
  1. Vertrek naar Stocktonop wo 29 jan
  1. Reis overzicht
  2. Checkout
back
Los Angeles naar StocktonHeenreis op wo. 29 jan. 2020
Stockton naar Los AngelesTerug op
Herstel alle filters
Reis methode
Bussenvan € 21
  • Greyhoundenkel€ 21
  • Tufesa Internacionalenkel€ 49
Meerdere transport methodenvan € 38
  • Amtrakenkel€ 38
Resetten
Tijd
wo. 00:00do. 00:00
Resetten
Stations
Vertrek
Meer
Resetten
Aankomst
Resetten
Voorzieningen
    AircoAirco
    Extra BeenruimteExtra Beenruimte
    FilmFilm
    LoyaliteitsprogrammaLoyaliteitsprogramma
    SnacksSnacks
    StopcontactenStopcontacten
Meer
Resetten
10 reizen van de 97 weergegeven
Bus
€ 20,87
18:00
Bus Terminal - 1716 E 7th St
00:40+1Komt aan op do. 30 jan. 2020
421 E Weber Ave
Greyhound
Greyhound
6h 40m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 25,40
13:30
Bus Terminal - 1716 E 7th St
20:15
421 E Weber Ave
Greyhound
Greyhound
6h 45m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
Trein
€ 47,18
05:10
Union Station
12:36
735 S San Joaquin St
Amtrak
Amtrak
7h 26m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 22,68
13:00
North Hollywood Bus Station
21:15
421 E Weber Ave
Greyhound
Greyhound
8h 15m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 48,08
15:25
611 Maple Ave
22:10
2180 East Mariposa Road
Tufesa Internacional
Tufesa Internacional
6h 45m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 20,87
08:10
Union Station
16:40
421 E Weber Ave
Greyhound
Greyhound
8h 30m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
Trein
€ 47,18
14:55
Union Station
22:27
Cabral Station - 949 E Channel St
Amtrak
Amtrak
7h 32m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 22,68
12:30
Bus Terminal - 1716 E 7th St
21:15
421 E Weber Ave
Greyhound
Greyhound
8h 45m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 20,87
15:20
North Hollywood Bus Station
23:50
421 E Weber Ave
Greyhound
Greyhound
8h 30m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
Trein
€ 47,18
05:10
Union Station
12:55
Cabral Station - 949 E Channel St
Amtrak
Amtrak
7h 45m
Details
Toon Details
2 x overstappen
Neem contact op met ons ondersteuningsteam