switcheroo
  1. Vertrek naar Salzburg
  1. Reis overzicht
  2. Checkout
back
Munich naar SalzburgHeenreis op do. 17 okt. 2019
Salzburg naar MunichTerug op
Herstel alle filters
Reis methode
busBussenvan € 5
  • FlixBusenkel€ 5
  • GoOptienkel€ 313
  • Nomagoenkel€ 9
  • Union Ivkonienkel€ 6
trainTreinenvan € 20
  • Deutsche Bahnenkel€ 20
  • Deutsche Bahn with non-federally owned railway companyenkel€ 20
Resetten
Tijd
do. 00:00vr. 00:00
Resetten
Stations
Vertrek
Meer
Resetten
Aankomst
Meer
Resetten
Voorzieningen
    AircoAirco
    DrankserviceDrankservice
    Extra BeenruimteExtra Beenruimte
    FilmFilm
    MaaltijdserviceMaaltijdservice
    StopcontactenStopcontacten
Meer
Resetten
10 reizen van de 126 weergegeven
Bus
€ 4,99
06:30
Central Bus Station
08:30
Hellbrunner Landesstraße
FlixBus
FlixBus
2h 0m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 4,99
14:30
Central Bus Station
16:30
Hellbrunner Landesstraße
FlixBus
FlixBus
2h 0m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 6,99
10:00
Central Bus Station
12:00
Hellbrunner Landesstraße
FlixBus
FlixBus
2h 0m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 5,37
23:30
Central Bus Station
01:30+1Komt aan op vr. 18 okt. 2019
Lastenstraße 12
Union Ivkoni
Union Ivkoni
2h 0m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Trein
€ 19,90
06:23
München Hbf
08:20
Salzburg Liefering
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
1h 57m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 4,99
18:00
Central Bus Station
20:00
Hellbrunner Landesstraße
FlixBus
FlixBus
2h 0m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 8,99
14:30
Central Bus Station
16:40
Alpenstraße
Nomago
Nomago
2h 10m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Trein
€ 19,90
08:17
München Hbf
10:10
Salzburg Liefering
Deutsche Bahn with non-federally owned railway company
Deutsche Bahn with non-federally owned railway company
1h 53m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 16,99
11:00
Central Bus Station
13:10
Hellbrunner Landesstraße
FlixBus
FlixBus
2h 10m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Trein
€ 21,90
07:23
München Hbf
09:20
Salzburg Liefering
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
1h 57m
Details
Toon Details
1 overstap
Neem contact op met ons ondersteuningsteam