switcheroo
  1. Vertrek naar Albanyop vr 28 feb
  1. Reis overzicht
  2. Checkout
back
Portland naar AlbanyHeenreis op vr. 28 feb. 2020
Albany naar PortlandTerug op
Herstel alle filters
Reis methode
Bussenvan € 8
  • Amtrak Thruwayenkel€ 18
  • BoltBusenkel€ 8
Treinenvan € 17
  • Amtrak Cascadesenkel€ 17
  • Amtrak Coast Starlightenkel€ 20
Meerdere transport methodenvan € 17
  • Amtrakenkel€ 17
Resetten
Tijd
vr. 00:00za. 00:00
Resetten
Stations
Vertrek
Resetten
Aankomst
Resetten
Voorzieningen
    AircoAirco
    Extra BeenruimteExtra Beenruimte
    FilmFilm
    LoyaliteitsprogrammaLoyaliteitsprogramma
    SnacksSnacks
    SpellenSpellen
Meer
Resetten
10 reizen van de 10 weergegeven
Bus
€ 7,33
15:00
Lloyd Center
16:20
112 SW 10th Ave
BoltBus
BoltBus
1h 20m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Instappen per mobiel
Trein
€ 19,24
18:05
Union Station - 800 NW 6th Ave
19:38
110 10th Ave SW
Amtrak Cascades
Amtrak Cascades
1h 33m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Instappen per mobiel
Trein
€ 19,24
14:25
Union Station - 800 NW 6th Ave
16:07
110 10th Ave SW
Amtrak Coast Starlight
Amtrak Coast Starlight
1h 42m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Instappen per mobiel
Bus
€ 19,24
15:15
Union Station - 800 NW 6th Ave
17:15
110 10th Ave SW
Amtrak Thruway
Amtrak Thruway
2h 0m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 19,24
19:00
Union Station - 800 NW 6th Ave
20:45
110 10th Ave SW
Amtrak Thruway
Amtrak Thruway
1h 45m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
€ 19,24
22:00
Union Station - 800 NW 6th Ave
23:35
110 10th Ave SW
Amtrak Thruway
Amtrak Thruway
1h 35m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Bus
Trein
€ 16,49
21:10
1301 W 11th St
Vancouver, WA
23:35
110 10th Ave SW
Amtrak
Amtrak
2h 25m
Details
Toon Details
1 overstap
Instappen per mobiel
Bus
Trein
€ 16,49
14:30
1301 W 11th St
Vancouver, WA
17:15
110 10th Ave SW
Amtrak
Amtrak
2h 45m
Details
Toon Details
1 overstap
Instappen per mobiel
Trein
€ 16,49
17:20
1301 W 11th St
Vancouver, WA
19:38
110 10th Ave SW
Amtrak Cascades
Amtrak Cascades
2h 18m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Instappen per mobiel
Bus
€ 17,87
20:43
Sunset Transit Center/TriMet Station
Beaverton, OR
23:35
110 10th Ave SW
Amtrak Thruway
Amtrak Thruway
2h 52m
Details
Toon Details
1 overstap
Neem contact op met ons ondersteuningsteam