switcheroo
  1. Vertrek naar San Franciscoop do 9 apr
  1. Reis overzicht
  2. Checkout
back
Portland naar San FranciscoHeenreis op do. 9 apr. 2020
San Francisco naar PortlandTerug op
Herstel alle filters
Reis methode
Bussenvan € 114
  • Greyhoundenkel€ 114
Treinenvan € 87
  • Amtrakenkel€ 87
Resetten
Tijd
do. 00:00vr. 00:00
Resetten
Stations
Vertrek
Resetten
Aankomst
Resetten
Voorzieningen
    AircoAirco
    Extra BeenruimteExtra Beenruimte
    LoyaliteitsprogrammaLoyaliteitsprogramma
    SnacksSnacks
    StopcontactenStopcontacten
    ToiletToilet
Meer
Resetten
3 reizen van de 3 weergegeven
Bus
€ 113,21
18:30
Union Station - 800 NW 6th Ave
12:35+1Komt aan op vr. 10 apr. 2020
425 Mission St
Greyhound
Greyhound
18h 5m
Details
Toon Details
1 overstap
Trein
€ 86,51
13:25
Union Station - 800 NW 6th Ave
07:10+1Komt aan op vr. 10 apr. 2020
5885 Horton St
Emeryville, CA
Amtrak
Amtrak
17h 45m
Details
Toon Details
0 x overstappen
Instappen per mobiel
Trein
€ 86,51
13:25
Union Station - 800 NW 6th Ave
08:42+1Komt aan op vr. 10 apr. 2020
5885 Horton St
Emeryville, CA
Amtrak
Amtrak
19h 17m
Details
Toon Details
1 overstap
Instappen per mobiel
Neem contact op met ons ondersteuningsteam