switcheroo
  1. Vertrek naar Berlinop di 10 dec
  1. Reis overzicht
  2. Checkout
back
Rotterdam naar BerlinHeenreis op di. 10 dec. 2019
Berlin naar RotterdamTerug op
Herstel alle filters
Reis methode
busBussenvan € 36
  • FlixBusenkel€ 36
Resetten
Tijd
di. 00:00wo. 00:00
Resetten
Stations
Vertrek
Resetten
Aankomst
Meer
Resetten
Voorzieningen
    AircoAirco
    DrankserviceDrankservice
    Extra BeenruimteExtra Beenruimte
    MaaltijdserviceMaaltijdservice
    StopcontactenStopcontacten
    ToiletToilet
Meer
Resetten
10 reizen van de 10 weergegeven
Bus
€ 35,98
14:55
Conradstraat
03:05+1Komt aan op wo. 11 dec. 2019
Alt-Tegel
FlixBus
FlixBus
12h 10m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 35,98
14:55
Conradstraat
03:25+1Komt aan op wo. 11 dec. 2019
Central Bus Station
FlixBus
FlixBus
12h 30m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 40,98
14:55
Conradstraat
04:05+1Komt aan op wo. 11 dec. 2019
Alexanderplatz
FlixBus
FlixBus
13h 10m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 40,98
14:55
Conradstraat
03:45+1Komt aan op wo. 11 dec. 2019
Berlin Zoo
FlixBus
FlixBus
12h 50m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 35,98
04:50
Conradstraat
18:50
Central Bus Station
FlixBus
FlixBus
14h 0m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 40,98
14:55
Conradstraat
04:25+1Komt aan op wo. 11 dec. 2019
Puschkinallee
FlixBus
FlixBus
13h 30m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 39,98
19:15
Conradstraat
09:45+1Komt aan op wo. 11 dec. 2019
Central Bus Station
FlixBus
FlixBus
14h 30m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 37,98
04:50
Conradstraat
19:30
Alexanderplatz
FlixBus
FlixBus
14h 40m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 37,98
04:50
Conradstraat
21:35
Südkreuz
FlixBus
FlixBus
16h 45m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 37,98
04:50
Conradstraat
20:50
Alt-Tegel
FlixBus
FlixBus
16h 0m
Details
Toon Details
1 overstap
Neem contact op met ons ondersteuningsteam