switcheroo
  1. Vertrek naar Monterey
  1. Reis overzicht
  2. Checkout
back
Sacramento naar MontereyHeenreis op di. 12 nov. 2019
Monterey naar SacramentoTerug op
Herstel alle filters
Reis methode
busBussenvan € 24
  • Greyhoundenkel€ 24
multiMeerdere transport methodenvan € 42
  • Amtrakenkel€ 42
Resetten
Tijd
di. 00:00wo. 00:00
Resetten
Stations
Vertrek
Resetten
Aankomst
Resetten
Voorzieningen
    AircoAirco
    Extra BeenruimteExtra Beenruimte
    LoyaliteitsprogrammaLoyaliteitsprogramma
    SnacksSnacks
    StopcontactenStopcontacten
    ToiletToilet
Meer
Resetten
8 reizen van de 8 weergegeven
Bus
Trein
€ 41,73
06:35
Valley Station - 401 I St
12:30
Marriott Hotel - 350 Calle Principal
Amtrak
Amtrak
5h 55m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
Trein
€ 41,73
06:35
Valley Station - 401 I St
12:33
351 Fremont St
Amtrak
Amtrak
5h 58m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
Trein
€ 41,73
06:35
Valley Station - 401 I St
12:25
1 Old Golf Course Rd
Amtrak
Amtrak
5h 50m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
Trein
€ 41,73
06:35
Valley Station - 401 I St
12:35
500 Tyler St
Amtrak
Amtrak
6h 0m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 23,59
21:55
Bus Terminal - 420 Richards Blvd
14:55+1Komt aan op wo. 13 nov. 2019
500 Tyler St
Greyhound
Greyhound
17h 0m
Details
Toon Details
2 x overstappen
Bus
Trein
€ 41,73
06:35
Valley Station - 401 I St
12:45
Monterey Bay Aquarium
Amtrak
Amtrak
6h 10m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
Trein
€ 47,17
04:34
Valley Station - 401 I St
10:34
500 Tyler St
Amtrak
Amtrak
6h 0m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
Trein
€ 47,17
07:05
Valley Station - 401 I St
14:55
500 Tyler St
Amtrak
Amtrak
7h 50m
Details
Toon Details
1 overstap
Neem contact op met ons ondersteuningsteam