switcheroo
  1. Vertrek naar Los Angelesop ma 30 mrt
  1. Reis overzicht
  2. Checkout
back
San Diego naar Los AngelesHeenreis op ma. 30 mrt. 2020
Los Angeles naar San DiegoTerug op
Herstel alle filters
Reis methode
Bussenvan US$ 14
  • GreyhoundenkelUS$ 14
Treinenvan US$ 36
  • AmtrakenkelUS$ 36
  • Amtrak Pacific SurflinerenkelUS$ 36
Meerdere transport methodenvan US$ 37
  • AmtrakenkelUS$ 37
Resetten
Tijd
ma. 00:00di. 00:00
Resetten
Stations
Vertrek
Resetten
Aankomst
Meer
Resetten
Voorzieningen
    AircoAirco
    Extra BeenruimteExtra Beenruimte
    LoyaliteitsprogrammaLoyaliteitsprogramma
    SnacksSnacks
    StopcontactenStopcontacten
    ToiletToilet
Meer
Resetten
10 reizen van de 80 weergegeven
Trein
US$ 35,65
12:05
1050 Kettner Blvd
14:51
Union Station
Amtrak Pacific Surfliner
Amtrak Pacific Surfliner
2h 46m
Details
Toon Details
0 x overstappen
Instappen per mobiel
Trein
US$ 35,65
13:35
1050 Kettner Blvd
16:36
Union Station
Amtrak Pacific Surfliner
Amtrak Pacific Surfliner
3h 1m
Details
Toon Details
0 x overstappen
Instappen per mobiel
Bus
US$ 15,00
18:00
Bus Terminal - 1313 National Ave
20:40
Bus Terminal - 1716 E 7th St
Greyhound
Greyhound
2h 40m
Details
Toon Details
0 x overstappen
Bus
US$ 14,00
09:25
Bus Terminal - 1313 National Ave
12:30
Bus Terminal - 1716 E 7th St
Greyhound
Greyhound
3h 5m
Details
Toon Details
0 x overstappen
Bus
US$ 16,00
20:20
Bus Terminal - 1313 National Ave
22:55
Bus Terminal - 1716 E 7th St
Greyhound
Greyhound
2h 35m
Details
Toon Details
0 x overstappen
Trein
US$ 35,65
15:58
1050 Kettner Blvd
18:57
Union Station
Amtrak Pacific Surfliner
Amtrak Pacific Surfliner
2h 59m
Details
Toon Details
0 x overstappen
Instappen per mobiel
Bus
US$ 14,00
16:10
Bus Terminal - 1313 National Ave
19:30
Bus Terminal - 1716 E 7th St
Greyhound
Greyhound
3h 20m
Details
Toon Details
0 x overstappen
Bus
US$ 16,00
09:50
Bus Terminal - 1313 National Ave
12:30
Bus Terminal - 1716 E 7th St
Greyhound
Greyhound
2h 40m
Details
Toon Details
0 x overstappen
Bus
US$ 16,00
09:00
Bus Terminal - 1313 National Ave
11:45
Bus Terminal - 1716 E 7th St
Greyhound
Greyhound
2h 45m
Details
Toon Details
0 x overstappen
Trein
US$ 35,65
18:40
1050 Kettner Blvd
21:39
Union Station
Amtrak
Amtrak
2h 59m
Details
Toon Details
0 x overstappen
Instappen per mobiel
Neem contact op met ons ondersteuningsteam