switcheroo
  1. Vertrek naar Bostonop di 18 feb
  1. Reis overzicht
  2. Checkout
back
Silver Spring naar BostonHeenreis op di. 18 feb. 2020
Boston naar Silver SpringTerug op
Herstel alle filters
Reis methode
Bussenvan € 28
  • Greyhoundenkel€ 36
  • Megabusenkel€ 28
  • Peter Pan Linesenkel€ 30
Treinenvan € 139
  • Amtrakenkel€ 367
  • Amtrak Acelaenkel€ 304
  • Amtrak Northeast Regionalenkel€ 139
Resetten
Tijd
di. 00:00wo. 00:00
Resetten
Stations
Vertrek
Resetten
Aankomst
Resetten
Voorzieningen
    AircoAirco
    DrankserviceDrankservice
    Extra BeenruimteExtra Beenruimte
    FilmFilm
    GroencertificaatGroencertificaat
    LoyaliteitsprogrammaLoyaliteitsprogramma
Meer
Resetten
10 reizen van de 34 weergegeven
Bus
€ 27,68
20:30
Union Station
Washington, DC
06:50+1Komt aan op wo. 19 feb. 2020
South Station Bus Terminal
Megabus
Megabus
10h 20m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Instappen per mobiel
Bus
€ 36,92
13:30
Bus Terminal
23:45
South Station Bus Terminal
Greyhound
Greyhound
10h 15m
Details
Toon Details
1 overstap
Bus
€ 29,54
15:30
Union Station
Washington, DC
01:15+1Komt aan op wo. 19 feb. 2020
South Station Bus Terminal
Peter Pan Lines
Peter Pan Lines
9h 45m
Details
Toon Details
1 overstap
Instappen per mobiel
Bus
€ 42,46
11:35
Bus Terminal
22:20
South Station Bus Terminal
Greyhound
Greyhound
10h 45m
Details
Toon Details
1 overstap
Trein
€ 138,46
21:40
Union Station
Washington, DC
07:58+1Komt aan op wo. 19 feb. 2020
South Station
Amtrak Northeast Regional
Amtrak Northeast Regional
10h 18m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Instappen per mobiel
Bus
€ 45,23
13:45
Union Station
Washington, DC
23:45
South Station Bus Terminal
Greyhound
Greyhound
10h 0m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Trein
€ 138,46
21:40
Union Station
Washington, DC
07:53+1Komt aan op wo. 19 feb. 2020
Back Bay Station - 145 Dartmouth St
Amtrak Northeast Regional
Amtrak Northeast Regional
10h 13m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Instappen per mobiel
Bus
€ 39,69
17:25
Bus Terminal
04:35+1Komt aan op wo. 19 feb. 2020
South Station Bus Terminal
Greyhound
Greyhound
11h 10m
Details
Toon Details
2 x overstappen
Trein
€ 208,62
12:05
Union Station
Washington, DC
20:12
South Station
Amtrak Northeast Regional
Amtrak Northeast Regional
8h 7m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Instappen per mobiel
Trein
€ 303,70
15:00
Union Station
Washington, DC
21:38
Back Bay Station - 145 Dartmouth St
Amtrak Acela
Amtrak Acela
6h 38m
Details
Toon Details
Rechtstreekse reis
Instappen per mobiel
Luxe
Neem contact op met ons ondersteuningsteam