switcheroo
  1. Vertrek naar Chicagoop do 9 apr
  1. Reis overzicht
  2. Checkout
back
Saint Paul naar ChicagoHeenreis op do. 9 apr. 2020
Chicago naar Saint PaulTerug op
Herstel alle filters
Reis methode
Bussenvan € 38
  • Greyhoundenkel€ 38
Treinenvan € 67
  • Amtrak Empire Builderenkel€ 67
Resetten
Tijd
do. 00:00vr. 00:00
Resetten
Stations
Vertrek
Resetten
Aankomst
Resetten
Voorzieningen
    AircoAirco
    Extra BeenruimteExtra Beenruimte
    LoyaliteitsprogrammaLoyaliteitsprogramma
    SnacksSnacks
    StopcontactenStopcontacten
    ToiletToilet
Meer
Resetten
5 reizen van de 5 weergegeven
Trein
€ 66,25
08:00
Union Depot
16:01
Union Station - 225 S Canal St
Amtrak Empire Builder
Amtrak Empire Builder
8h 1m
Details
Toon Details
0 x overstappen
Instappen per mobiel
Trein
€ 66,25
08:00
Union Depot
16:01
Union Station - 225 S Canal St
Amtrak Empire Builder
Amtrak Empire Builder
8h 1m
Details
Toon Details
0 x overstappen
Instappen per mobiel
Bus
€ 39,57
12:45
Union Depot
22:00
Bus Station - 630 W Harrison St
Greyhound
Greyhound
9h 15m
Details
Toon Details
0 x overstappen
Bus
€ 78,21
12:45
Union Depot
21:45
Union Station - 225 S Canal St
Greyhound
Greyhound
9h 0m
Details
Toon Details
0 x overstappen
Bus
€ 37,73
12:45
Union Depot
23:05
Dan Ryan Bus Station
Greyhound
Greyhound
10h 20m
Details
Toon Details
1 overstap
Neem contact op met ons ondersteuningsteam